قوانین و مقررات

قوانین و مقررات مجموعه اسفند گرافیک
۱- فایل های نهایی ارسال شده برای کاربر شامل فایل tiff و jpg می باشد و در صورت تمایل کاربر برای دریافت فایل لایه باز (psd) مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.
۲- تمامی طراحی ها انحصاری توسط اسفند گرافیک انجام میشود و هر گونه کپی برداری، استفاده غیر مجاز و یا نشر آنها پیگرد قانونی دارد.
۳- تمامی نمونه کارها در سایت قرار گرفته است لطفا هنگام ثبت سفارش دقت فرمایید، زیرا در صورت منصرف شدن از ادامه طراحی از طرف کاربر، اسفند گرافیک هیچ مبلغی را مسترد نخواهد کرد.
۴- اسفند گرافیک به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص دیگر و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و از این اطلاعات صرفا جهت خدمات رسانی استفاده خواهد نمود.
۵- به منظور ثبت سفارش و هرگونه مشاوره جهت طراحی های تبلیغاتی با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
۶- قیمت های مندرج در وبسایت به روز میباشد و مربوط به سال جاری است.
۷- دریافت فرم سفارش و پرداخت هزینه، جهت ثبت سفارش و شروع فرآیند طراحی میباشد.
۸- تیم پشتیبانی، از شروع تا پایان پروژه همراه و پاسخگو می باشد.
۹- قبول سفارشات و طراحی هایی که لاتین می باشد، در صورت ارائه نامه معتبر کاربر پذیرفته می شود.
۱۰- هرگونه تغییر در قوانین و شرایط در آینده در همین صفحه اعمال خواهد شد و استفاده شما از وبسایت و خدمات اسفند گرافیک به منظور پذیرش هر گونه تغییر است.
۱۱- اسفند گرافیک از پذیرش سفارشاتی که مغایر با اخلاق عمومی و قوانین جمهوری اسلامی باشد، معذور است.
۱۲سفارشاتی از قبیل طراحی های فال، تصاویر ورق های بازی، تبلیغات نصب ماهواره، شرکت های هرمی و جهره معصومین و ائمه اطهار توسط اسفند گرافیک پذیرفته نخواهد بود.
۱۳- روز کاری به معنی شنبه تا ظهر روز پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری انجام می شود.
شرایط فورس ماژور
کاربر قبول میکند که اسفندگرافیک در مورد تأخیر در اجرای مفاد این سند، فرم های سفارش و سایر قراردادهای خدمات، که باعث آن وقایعی خارج از کنترل شرکت، شامل بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاش عمومی، آشوب، مصائب ملی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، آلودگی آب، انفجار، قحطی، نزاع کارگری، مشکل حمل و نقل عمومی، تصادف، قطعی اینترنت و ممنوعیت یا محدودیت ناشی از قوانین کشوری (که مجموعا به آن “فورس ماژور” اطلاق می کنیم) باشد، مسوولیتی ندارد و در صورت منصرف شدن کاربر از ادامه کار، هیچ هزینه ای مسترد نخواهد شد.
تعریف کاربر
کاربر به فردی گفته می شود که به نحوی از خدمات و محتواهای عرضه شده توسط اسفند گرافیک استفاده کند.
esfand graphic
_

انتقادات و پیشنهاد ها

_
افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
نمایان گر قسمت قوانین و مقررات اسفند گرافیک