_

قوانین و مقررات مجموعه اسفند گرافیک

_
۱. فایل نهایی

فایل های نهایی ارسال شده برای کارفرما شامل فایل قابل چاپ (tiff و jpg) میباشد و در صورت تمایل، کاربر برای دریافت فایل لایه باز (PSD یا AI) مستلزم پرداخت %۵۰ هزینه کل طراحی خواهد بود.

۲. حق کپی

تمامی طراحی ها انحصاری توسط تیم طراحی اسفند گرافیک انجام میشود و هر گونه کپی برداری، استفاده غیر مجاز و یا نشر آنها پیگرد قانونی دارد.

۳. شرایط استرداد

تمامی نمونه کارها در سایت قرار گرفته است، لطفا هنگام ثبت سفارش دقت فرمایید، زیرا در صورت منصرف شدن از ادامه طراحی از طرف کارفرما، اسفند گرافیک هیچ مبلغی را مسترد نخواهد کرد.

۴. کارفرما

کارفرما به فردی گفته می شود که به نحوی از خدمات و محتوا های عرضه شده اسفند گرفیک استفاده کند.

۵. اطلاعات کارفرما

اسفند گرافیک به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کارفرمایان را به اشخاص دیگر و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و از این اطلاعات صرفا جهت خدمات رسانی استفاده خواهد نمود.

۶. پشتیبانی

به منظور ثبت سفارش و هرگونه مشاوره جهت طراحی های تبلیغاتی، با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱۴۴۸۸۱۷۴۵   -   ۰۹۱۹۰۳۳۰۲۳۰

۷. قیمت ها

قیمت های مندرج در وبسایت به روز میباشد و مربوط به سال جاری است.

۸. سفارشات لاتین

قبول سفارشات و طراحی های که لاتین میباشد، در صورت ارائه نامه معتبر کارفرما پذیرفته می شود.

۹. تغییرات در قوانین

هرگونه تغییر در قوانین و شرایط در آینده در همین صفحه اعمال خواهد شد و استفاده شما از وبسایت و خدمات اسفند گرافیک به منظور پذیرش هر گونه تغییر است.

۱۰. سفارشات عرف

اسفند گرافیک از پذیرش سفارشاتی که مغایر با اخلاق عمومی و قوانین باشد، معذور است.

۱۱. سفارشات غیر مجاز

سفارشاتی از قبیل طراحی های فال، تصاویر ورق های بازی، تبلیغات نصب ماهواره، شرکت های هرمی و چهره معصومین توسط اسفند گرافیک پذیرفته نخواهد بود.

۱۲. روز کاری

روز کاری به معنی شنبه تا ظهر روز پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری انجام می شود.

۱۳. شرایط فورس ماژور

کاربر قبول میکند که اسفندگرافیک در مورد تأخیر در اجرای مفاد قرارداد، فرم های سفارش و سایر قراردادهای خدمات، که باعث آن وقایعی خارج از کنترل شرکت، شامل بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاش عمومی، آشوب، مصائب ملی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، آلودگی آب، انفجار، قحطی، نزاع کارگری، مشکل حمل و نقل عمومی، تصادف، قطعی اینترنت و ممنوعیت یا محدودیت ناشی از قوانین کشوری (که مجموعا به آن “فورس ماژور” اطلاق می کنیم) باشد، مسوولیتی ندارد و در صورت منصرف شدن کاربر از ادامه کار، هیچ هزینه ای مسترد نخواهد شد.