سوالی دارید؟

سوالات را مرور کنید یا از ما بپرسین...

لطفا سوالات زیر رو بخونید و اگر به جواب نرسیدید، سوالتون رو مطرح کنید، ما در اسرع وقت بهتون پاسخ میدیم

سوالات متداول

چطور با واحد پشتیبانی در ارتباط باشیم؟

برای برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی با شماره های ۰۲۱۴۴۸۸۱۷۴۵ | ۰۹۱۹۰۳۳۰۲۳۰ تماس بگیرین.

پروسه انجام کار به چه شکله؟

ابتدا میتونید شما نمونه کارهای مجموعه ما رو توی سایت، پیج اینستاگرام یا در پلتفرم های دیگه ببینید و در صورت رضایت شما از سبک طراحی های ما با شماره های ۰۲۱۴۴۸۸۱۷۴۵ | ۰۹۱۹۰۳۳۰۲۳۰ تماس بگیرید و یا از طریق دایرکت، واتساپ و یا تلگرام در ارتباط باشید.

بعد از مشخص شدن نوع درخواست شما و برقراری ارتباط با ما فرم ثبت سفارش برای گرفتن اطلاعات کلی شما، براتون ارسال میشه و بعد ۵۰% از هزینه مشخص شده رو واریز میکنید و سفارشتون ثبت میشه. در زمان تحویل مشخص، طرح آماده شده براتون ارسال و در صورت نیاز، تغییرات مورد نظر شما تا زمان رضایت کامل اعمال میشه و در آخر با تایید نهایی شما مابقی مبلغ تسویه میشه.

در نهایت فایل اصلی و قابل چاپ از طریق راه های ارتباطی تلگرام، واتس اپ یا ایمیل براتون ارسال میشه.

اگه از طرحم راضی نبودم چی میشه؟

در مرحله اول با دیدن نمونه کارهای مجموعه ما، با سبک طراحی ما آشنا میشید و بعد، از سفارش خود اطمینان به دست بیارید، البته این امکان رو گذاشتیم که تا پایان پروژه و تحویل طرح نهایی، ویرایش نامحدود داشته باشیم یعنی تا زمان رضایت شما تغییرات درخواستی اعمال میشه.

هدف ما جلب رضایت شماست.

میشه اتود اولیه ای از طرحم رو برام بزنید و بعد پرداخت انجام بدم؟

خیر، قبل از شروع طراحی شما باید از سفارشتون مطمئن باشید چون برای هر طراحی زمان مشخص شده ای صرف میشه و ایده پردازی های مختص خودش رو داره.

ارزش واقعی طراحی به زمان و ایده ست، پس متاسفانه انجام این کار ممکن نیست.

اگر میشه نمونه کارهاتون رو در مورد طراحی های پوستر در زمینه برگزاری فلان همایش رو برام بفرستید!

این سوالی هست که اکثر شما عزیزان از ما میپرسید و از نظر ما سوال درستی نیست!

چون شما با دیدن نمونه کارهامون میتونید از سبک طراحی ما مطلع بشید و اگر خوشتون اومد سفارش بدید.

هر طراح ایده و سبک خاص خودش رو داره و هر طراحی با طراحی دیگه فرق میکنه. به این منظور نیست که قراره شبیه به همون نمونه ها طراحی بشه. اگر زمانی در نمونه کارهای ما درخواست شما موجود نبود به این معنی نیست که مجموعه ما توانایی طراحی درخواست شما رو نداره، شاید این درخواست طراحی و سفارش تا به حال برامون پیش نیومده.

فایل لایه باز از طرح هم برام ارسال میکنید؟

خیر متاسفانه!!!

یکی از قوانین دنیای گرافیک و طراحی اینه که فایل لایه باز در اختیار کاربر قرار نمیگیره، چون این کار مسئولیت بالایی داره در نتیجه فایل با کیفیت اصلی و قابل چاپ در اختیار شما قرار میگیره. فقط در طراحی لوگو فایل لایه باز در اختیار شما قرار میگیره و برای سایر خدمات در صورت پرداخت هزینه مازاد این کار مقدور میشه.

از ما بپرسید