سوالات متداول

آیا شما سوالی دارید؟
_

سوالات متداول

_

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر نمیتوانید پاسخ خود را پیدا کنید، در قسمت “از ما بپرسید” سوال خود را مطرح کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

چگونه با واحد پشتیبانی در ارتباط باشیم؟

جهت برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی با شماره تماس های ۰۲۱۴۴۸۸۱۷۴۵ | ۰۹۱۹۰۳۳۰۲۳۰ تماس بگیرید.

پروسه انجام کار به چه شکله؟

ابتدا میتونید شما نمونه کارهای مجموعه ما رو توی سایت یا پیج اینستاگرام ببینید و در صورت رضایت شما از سبک طراحی های ما با شماره های ۰۲۱۴۴۸۸۱۷۴۵ | ۰۹۱۹۰۳۳۰۲۳۰ تماس بگیرید و یا از طریق دایرکت، واتساپ و یا تلگرام در ارتباط باشید. بعد از مشخص شدن نوع درخواست شما و برقراری ارتباط با ما فرم ثبت سفارش جهت گرفتن اطلاعات کلی شما، براتون ارسال میشه و بعد ۵۰% از هزینه مشخص شده رو واریز میکنید و سفارشتون ثبت میشه. در مدت اعلام شده طرح آماده شده براتون ارسال میشه و در صورت نیاز، تغییرات مورد نظر شما تا زمان رضایت کامل اعمال میشه و در پایان با تایید نهایی شما باقی مبلغ  تسویه میشه و در نهایت فایل اصلی و قابل چاپ از طریق راه های ارتباطی تلگرام یا ایمیل براتون ارسال خواهد شد.

اگه از طرحم راضی نبودم چی میشه؟

در مرحله اول با دیدن نمونه کارهای مجموعه ما، با سبک طراحی ما آشنا میشید و بعد، از سفارش خود اطمینان به دست بیارید، البته این امکان رو گذاشتیم که تا پایان پروژه و تحویل طرح نهایی، ویرایش نامحدود داشته باشیم یعنی تا زمان رضایت شما تغییرات درخواستی اعمال میشه.

هدف ما جلب رضایت شماست.

میشه اتود اولیه ای از طرم رو برام بزنید و بعد پرداخت انجام بدم؟

خیر، قبل از شروع طراحی شما باید از سفارشتون مطمئن باشید چون برای هر طراحی زمان مشخص شده ای صرف میشه و ایده پردازی های مختص خود را دارد.

ارزش واقعی طراحی به زمان و ایده است پس متاسفانه  انجام این کار ممکن نیست.

اگر میشه نمونه کارهاتون رو در مورد طراحی های پوستر در زمینه برگزاری همایش رو برام بفرستید!

این سوالی است که اکثر شما عزیزان از ما میپرسید و از نظر ما سوال درستی نیست چون:

  • شما با دیدن نمونه کارهامون میتونید از سبک طراحی ما مطلع شوید و اگر خوشتون اومد سفارش بدید.
  • هر طراح ایده و سبک خاص خودش رو داره و هر طراحی با طراحی دیگه فرق میکنه و به این منزله نیست که قراره شبیه به همون نمونه ها طراحی بشه.
  • اگر زمانی در نمونه کارهای ما درخواست شما موجود نباشه به این معنی نیست که مجموعه ما توانایی طراحی درخواست شما رو نداره، شاید این درخواست طراحی و سفارش تا به حال برامون پیش نیومده.

سایر سوالات

آیا فایل لایه باز از طرح هم برام ارسال میکنید؟

خیر متاسفانه

یکی از قوانین دنیای گرافیک و طراحی اینه که فایل لایه باز در اختیار کاربر قرار نمیگیره، چون این کار مسئولیت بالایی داره در نتیجه فایل با کیفیت اصلی و قابل چاپ در اختیار شما قرار میگیره.

فقط در طراحی لوگو فایل لایه باز در اختیار شما قرار میگیره و برای سایر خدمات در صورت پرداخت هزینه مازاد این کار مقدور میشه.

از ما بپرسید

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است