طراحی پوستر تبلیغاتی و هنری

Poster Design

_
مدت زمان انجام پروژه:۳ تا ۵ روز کاری
تعداد ویرایش:نا محدود
امکان مشاوره تلفنی:دارد (۰۹۱۹۰۳۳۰۲۳۰)
هزینه مشاوره:رایگان
انتخاب رنگ ها:به سلیقه کارفرما
فایل نهایی:فایل باکیفیت قابل چاپ

طراحی پوستر چیست؟

پوستر(POSTER) یکی از راه های تبلیغاتی برای اطلاع رسانی مطالب, رویداد یا موضوعی خاص است که با دو عنصر”گرافیک و متن” نمایش داده میشود.
پوستر در تبلیغات، جایی قرار دارد که مخاطب به واسطه ی گرافیک و طراحی مناسب و زیبا، از فاصله دور جذب می شود و زمانی که مخاطب جلوتر میرود و نزدیک می شود، نوشته ها و یا همان متن پوستر را که عموما حاوی اطلاع رسانی است را مورد مطالعه قرار می دهد. کاغذهایی که اطلاعات مربوط به موضوع، زمان، مکان و جزییات یک رویداد یا همایش رو به مخاطب میرسونه، پوستر نامیده میشه. پوستر معمولا به دیوار جایی نصب میشه و باید این ویژگی رو داشته باشه که چند ثانیه ای توجه بیننده رو به خودش جلب کننده و اونو میخکوب کنه تا بتونه به درستی اطلاعاتش رو بهش منتقل کنه. طراحی پوستر نیاز به تکنیک‌های زیادی داره تا در نگاه اول برای مخاطب زیبایی و جذابیت داشته باشه.

توضیحات مختصر طراحی پوستر

پوستر تبلیغاتی: برای اطلاع رسانی مناسبت ها و رویدادها از پوستر استفاده میشه. طراحی پوستر باید طوری باشه که با استفاده از تکنیک و استانداردهای طراحی با تبلیغات دیگه فرق کنه.

پوستر هنری: به طور کل در قالب تبلیغات و اطلاع رسانی، طراحی میشه، با این تفاوت که با به کار گیری خلاقیت، هنر و گرافیک، میتونیم یک پوستر تبلیغاتی رو به پوستر هنری تبدیل کنیم.

مشاهده تمام قیمت های طراحی پوستر

نوع طراحی

زمان تحویل

تعرفه (تومان)

سفارش

طراحی پوستر تبلیغاتی

۳ - ۵ روز کاری

۵۵۰,۰۰۰

طراحی پوستر هنری

۵ - ۷ روز کاری

۱,۲۵۰,۰۰۰

خدمات مرتبط

برخی از طراحی هایی که نیاز دارید