طراحی تقویم و سالنامه

Calendar Design

_

طراحی تقویم چیست؟

معمولا تقویم هایی که بر روی میزها و یا دیوار منازل و یا دفاتر قرار می گیرند اکثر اوقات هدیه ای از طرف یک کمپانی بزرگ و یا محصولات بازاریابی هستند. شما نیز می توانید با فرستادن سالنامه و یا تقویم به مشتری ها و افراد خاص و تولیدکننده، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس شما همیشه در اختیار آنان قرار دارد و در صورت نیاز به خدمات و یا محصولاتی که در تخصص شما بوده، قطعا اولین گزینه که شما خواهید بود. البته که یک طراحی زیبا و کاربر پسند احتمال دیده شدن این تقویم ها را بیش از پیش می سازد.
تقویم و سررسید از موارد پرکاربرد برای همه است. تقویم ها همه جا هستن و خیلی ها از سررسیدها برای برنامه ریزی کارها و تنظیم قرار ملاقات ها استفاده میکنند. اگر شما برای کسب و کار خودتون تقویم یا سررسید شکیل داشته باشید مسلماً از سررسید شما برای مدت طولانی استفاده میشه و این یعنی تمام این مدت تجارت شما بین اطرافیان اون شخص تبلیغ میشه!

توضیحات طراحی تقویم و سالنامه

تقویم و سال نامه: هر سال ادارات و شرکت ها نیاز به طراحی تقویم و سالنامه جدید دارن تا به کارمندان یا همکاران خود هدیه بدن، پس طراحی مناسب و درخور این عزیزان بسیار مهم هست. طراحی تقویم به صورت تک برگ، بر طبق فصول (۴ صفحه)، ماهنامه (۱۲ صفحه ای) انجام میشه.

مشاهده تمام قیمت های طراحی تقویم

نوع طراحی

زمان تحویل

تعرفه (تومان)

سفارش

طراحی تقویم دیواری

سالیانه ۱ صفحه

۲ - ۳ روز کاری

۶۵۰,۰۰۰

طراحی تقویم دیواری

فصلی ۴ صفحه

۳ - ۵ روز کاری

۱,۴۰۰,۰۰۰

طراحی تقویم دیواری

ماهانه ۱۲ صفحه

۵ - ۷ روز کاری

۳,۲۵۰,۰۰۰

طراحی تقویم رومیزی

ماهانه یک رو ۱۳ صفحه

۵ - ۷ روز کاری

۲,۶۰۰,۰۰۰

طراحی تقویم رومیزی

ماهانه دو رو ۲۵ صفحه

۷ - ۹ روز کاری

۴,۵۰۰,۰۰۰

خدمات مرتبط

برخی از طراحی هایی که نیاز دارید