Calendar Design

طراحی تقویم و سالنامه

تعرفه و سفارش

نوع طراحی

زمان تحویل

تعرفه (تومان)

سفارش

طراحی تقویم

۵ - ۷ روز کاری

۶۹۵,۰۰۰ - ۴۱۵,۰۰۰

Calendar Design

توضیحات مختصر طراحی تقویم و سالنامه

تقویم و سال نامه

هر اسل ادارات و شرکت ها نیاز به طراحی تقویم و سالنامه جدید دارن تا به کارمندان یا همکاران خود هدیه بدن، پس طراحی مناسب و درخور این عزیزان بسیار مهم هست. طراحی تقویم به صورت تک برگ، بر طبق فصول (۴ صفحه)، ماهنامه (۱۲ صفحه ای) انجام میشه.

نمونه کارها
خدمات طراحی تقویم

طراحی تقویم و سال نامه

معمولا تقویم هایی که بر روی میزها و یا دیوار منازل و یا دفاتر قرار می گیرند اکثر اوقات هدیه ای از طرف یک کمپانی بزرگ و یا محصولات بازاریابی هستند. شما نیز می توانید با فرستادن سالنامه و یا تقویم به مشتری ها و افراد خاص و تولیدکننده، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس شما همیشه در اختیار آنان قرار دارد و در صورت نیاز به خدمات و یا محصولاتی که در تخصص شما بوده، قطعا اولین گزینه که شما خواهید بود. البته که یک طراحی زیبا و کاربر پسند احتمال دیده شدن این تقویم ها را بیش از پیش می سازد.

تقویم و سررسید از موارد پرکاربرد برای همه است. تقویم ها همه جا هستن و خیلی ها از سررسیدها برای برنامه ریزی کارها و تنظیم قرار ملاقات ها استفاده میکنند. اگر شما برای کسب و کار خودتون تقویم یا سررسید شکیل داشته باشید مسلماً از سررسید شما برای مدت طولانی استفاده میشه و این یعنی تمام این مدت تجارت شما بین اطرافیان اون شخص تبلیغ میشه!

طراحی و چاپ تقویم و سررسید سالنامه
طراحی و چاپ تقویم و سررسید سالنامه