طراحی تراکت تبلیغاتی

Flyer Design

_

طراحی تراکت

تراکت تبلیغاتی معمولا برگه‌ای چاپ شده و تا نشده است که برای جلب توجه مردم به رویدادی خاص، خدمات یا محصول به کار گرفته می‌شود. تراکت معمولا پیام خیلی ساده‌ای در خود دارد که به راحتی منتقل می‌شود.
ابعاد تراکت معمولا A5 می باشد اما اندازه‌ی ثابتی ندارد و می‌تواند در هر اندازه‌ای انتشار یابد. طراحی می تواند پشت و روی کاغذ انجام شود و یا اینکه یک طرفه باشد. تراکت به برگه های کوچکی گفته میشه که معمولا توی خیابون به دست مخاطب میرسه. کاغذ آن میتونه از جنس های مختلف باشه و ضخامت و ابعاد مختلفی داشته باشه، میتونه برش معمولی یا خاص داشته باشه. یک طراحی تراکت میتونه شامل متن، شعار تبلیغاتی، پیام تبلیغاتی، عکس، لوگو و اطلاعات تماس آگهی دهنده باشه.

گرویتی فرم

طراحی و چاپ تراکت
طراحی و چاپ تراکت

توضیحات مختصر طراحی تراکت

Flyer

_
تراکت (یکرو)

طراحی تراکت برای معرفی مختصر و کلی از خدمات و محصولات شما برای مشتریانی در خیابان ها و مجتمع های مختلف هست. تراکت یکرو در همه زمینه ها در ابعاد متفاوت قابل استفاده هست.

تراکت (دورو)

تراکت های تبلیغاتی که در خیابان ها، دیوار ها، پشت شیشه ماشین ها و... میبینید همگی باید طراحی خاص و منحصر به فردی داشته باشن تا مخاطبان رو جذب کنن. تراکت دورو باید طراحی مرتبطی داشته باشه تا هر طرف از تراکت معرف خدمات شما باشه.

مشاهده تمام قیمت های طراحی تراکت

نوع طراحی

زمان تحویل

تعرفه (تومان)

سفارش

طراحی تراکت (یکرو)

۲ - ۳ روز کاری

۲۹۵,۰۰۰

طراحی تراکت (دورو)

۲ - ۳ روز کاری

۳۵۰,۰۰۰