طراحی اینستاگرام

Instagram Design

_
مدت زمان انجام پروژه:۲ تا ۳ روز کاری
تعداد ویرایش:نا محدود
امکان مشاوره تلفنی:دارد (۰۹۱۹۰۳۳۰۲۳۰)
هزینه مشاوره:رایگان
انتخاب رنگ ها:به سلیقه کارفرما
فایل نهایی:فایل باکیفیت مناسب فضای مجازی

طراحی اینستاگرام چیست؟

امروزه اینستاگرام محیط مناسبی برای اغلب مشاغل و حرفه ها شده است، طوری که تمامی بیزینس ها با داشتن یک صفحه حرفه ای و منظم میتونن به مرحله کسب درآمد برسن. به همین دلیل پست های اینستاگرام از اهمیت زیادی برخورداره.
داشتن قالب پست اینستاگرام باعث میشه هم پیج مرتب و منظمی داشته باشید و برای ذهن کاربران موندگارتر بشید. به شکلی که رنگ و لوگوی شما بین فیدهای طراحی آنلاین روزانه اینستاگرامی به چشمش بیاد و بهش دقت کنه. یکی دیگه از مزیت های داشتنش اینه که چون شماره و اطلاعات تماستون به درستی توی همه پست ها هست، هر کدوم از آگهی های شما رو تاثیرگذارتر میکنه. بیننده به محض اینکه پست رو میبینه، میتونه با شما ارتباط بگیره.

توضیحات طراحی اینستاگرام

پست اینستاگرام: تاثیرگذاری پست اینستاگرام روی افزایش فالوور و فروش بیشتر، چشمگیر هست و با خلاقیت، جذابیت و رعایت استاندارد ها در طراحی، میتونین به سرعت از رقبا در صنف خودتون جلو بزنین.

استوری اینستاگرام: به طور روزانه، چندین بار توسط مخاطبان دیده میشه، پس بهترین فرصت برای انتقال پیام یا جذب مخاطب به وسیله خلاقیت و طراحی مناسب به وجود میاد.

قالب پست و استوری اینستاگرام: باعث نظم، زیبایی و ماندگاری در ذهن مخاطب میشه، که این امر توسط طراحی، تم و هارمونی رنگ، ارتباط تصویری و حتی تضاد در جزئیات طراحی به مخاطب انتقال داده میشه.

آیکون هایلایت استوری: مثل پست ها که درصفحه اول پیج قابل مشاهده هستن، اهمیت زیادی بر زیبایی و نظم پیج دارن. و با طراحی مناسب و مرتبط با محتویات هایلایت، میشه به خوبی ارتباط تصویری با مخاطب رو فراهم کرد.

مشاهده تمام قیمت های طراحی اینستاگرام

نوع طراحی

زمان تحویل

تعرفه (تومان)

سفارش

طراحی پست اینستاگرام

۲ - ۳ روز کاری

۲۵۰,۰۰۰

طراحی استوری اینستاگرام

۲ - ۳ روز کاری

۲۵۰,۰۰۰

طراحی آیکون هایلایت - هرعدد

۲ - ۳ روز کاری

۷۰,۰۰۰

خدمات مرتبط

برخی از طراحی هایی که نیاز دارید

خانهفروشگاهحسابتماس با ما