طراحی بیلبورد و بنر

Billboard & Banner Design

_

طراحی بیلبورد و بنر تبلیغاتی و محیطی

بیلبورد در اندازه و شکل های متفاوتی وجود دارد و این صفحات بزرگ در اطراف جاده ها و بزرگراه ها بسیار دیده می شوند. این تابلوهای تبلیغاتی رو هم میتوان در فضاهای داخل شهری به شکل استرابرد دید.
بنر پرچمی است برای رساندن پیام تبلیغاتی که حاوی متن و تصویر است. نوشته ومتن روی بنر میتواند طولانی و در حد چند جمله باشد دقیقا بر عکس تابلوهای تبلیغاتی که فقط یک یا چند کلمه در آن به کار می رود. شما حتما توی نقاط مختلف شهر بنرهایی دیدید که روی پایه های فلزی ایستاده بنا شدن. بنرهای تبلیفاتی مثل بیلبورد پشتشون فلز مستحکم نداره و فقط توسط دو تا گیره فلزی از بالا و پایین کشیده شدن. معمولا چاپش رو با بنر یا فلکس انجام میدن که نسبتا در مقابل فضای باز مقاوم است. محتوای طراحیش معمولا شامل یک پیام اطلاع رسانی مهم هست که در کنار عنوان، لوگو و اطلاعات تماس برند شما قرار میگیره. همچنین به فضاهای تبلیغاتی محیطی که سازه های فلزی دارند، بیلبورد گفته میشه. بیلبوردها معمولا در حاشیه خیابان، بزرگراه، اتوبان، آزادراه و گاهی روی ساختمان ها قرار دارن و از لحاظ دیداری، موقعیت خوبی دارن. عموما توی سرعت بالا و از فاصله زیاد دیده میشن.
طراحی بیلبورد میتونه موضوعات مختلفی داشته باشه و برای مثال فروش کالا یا خدمات شما رو به نمایش عموم در بیاره. پس رعایت اصول اولیه برای طراحی بیلبورد خیلی مهم هست.

گرویتی فرم

طراحی بیلبورد و بنر
طراحی بیلبورد و بنر

توضیحات مختصر طراحی بیلبورد و بنر

Billboard & Banner

_
بیلبورد تبلیغاتی محیطی

بیلبورد تبلیغاتی و محیطی مشخص ترین ابزار تبلیغات در خیابان ها هست که باید طراحی داشته باشن که مخاطبان در یک نگاه جذب بیلبورد بشن و مفهوم رو درک کنن. بیلبورد در سایز های بزرگ و حتی غیر استاندارد قابل طراحی و چاپ هستن.

استرابورد

استرابورد تابلو هایی هستن که معمولا به صورت مستطیل عمودی در پیاده رو ها یا در چهارراه ها با نور بک لایت دیده میشن. استرابورد یکی از جدید ترین نوع تبلیغات محیطی هست که در بین اتوبان ها هم دیده میشن.

بنر تبلیغاتی

معمولا ابعاد استانداردی دارن و برای معرفی کسی یا چیزی به صورت موقت نصب میشن. طراحی بنر تبلیغاتی برگرفته از خلاقیت، هنر و استاندارد روز دنیای گرافیک انجام میشه.

تابلو فروشگاه

تابلو در سردر فروشگاه ها، بوتیک ها، سوپر مارکت ها، مغازه ها و... که حاوی لوگو یا اسم و هویت اون فروشگاه هست، نصب میشن.

مشاهده تمام قیمت های طراحی بیلبورد و بنر

نوع طراحی

زمان تحویل

تعرفه (تومان)

سفارش

طراحی بنر تبلیغاتی

۳ - ۵ روز کاری

۵۵۰,۰۰۰

طراحی بیلبورد تبلیغاتی

۵ - ۷ روز کاری

۹۵۰,۰۰۰

طراحی استرابورد

۳ - ۵ روز کاری

۶۵۰,۰۰۰

طراحی تابلو فروشگاه

۳ - ۵ روز کاری

۴۵۰,۰۰۰