Billboard & Banner Design

طراحی بیلبورد و بنر

تعرفه و سفارش

نوع طراحی

زمان تحویل

تعرفه (تومان)

سفارش

طراحی کاتالوگ (هرصفحه)

۵ - ۷ روز کاری

۱۴۵,۰۰۰

Catalog Design

توضیحات مختصر طراحی کاتالوگ

کاتالوگ

کاتالوگ نسخه کامل شده بروشور هست که میتونید اطلاعات کاملی رو از محصولات و خدمات متنوع، در طراحی کاتالوگ جا بدید. تعداد صفحات طراحی کاتالوگ عمدتا باید در مضرب ۴ باشه تا صفحه ای خالی نمونه.

نمونه کارها
خدمات طراحی بیلبورد و بنر

طراحی بیلبورد و بنر

بیلبورد در اندازه و شکل های متفاوتی وجود دارد و این صفحات بزرگ در اطراف جاده ها و بزرگراه ها بسیار دیده می شوند. این تابلوهای تبلیغاتی رو هم میتوان در فضاهای داخل شهری به شکل استرابرد دید.

بنر پرچمی است برای رساندن پیام تبلیغاتی که حاوی متن و تصویر است. نوشته ومتن روی بنر میتواند طولانی و در حد چند جمله باشد دقیقا بر عکس تابلوهای تبلیغاتی که فقط یک یا چند کلمه در آن به کار می رود. شما حتما توی نقاط مختلف شهر بنرهایی دیدید که روی پایه های فلزی ایستاده بنا شدن. بنرهای تبلیفاتی مثل بیلبورد پشتشون فلز مستحکم نداره و فقط توسط دو تا گیره فلزی از بالا و پایین کشیده شدن . معمولا چاپش رو با بنر یا فلکس انجام میدن که نسبتا در مقابل فضای باز مقاوم است. محتوای طراحیش معمولا شامل یک پیام اطلاع رسانی مهم هست که در کنار عنوان، لوگو و اطلاعات تماس برند شما قرار میگیره. همچنین به فضاهای تبلیغاتی محیطی که سازه های فلزی دارند، بیلبورد گفته میشه. بیلبوردها معمولا در حاشیه خیابان، بزرگراه، اتوبان، آزادراه و گاهی روی ساختمان ها قرار دارن و از لحاظ دیداری، موقعیت خوبی دارن. عموما توی سرعت بالا و از فاصله زیاد دیده میشن.

طراحی بیلبورد میتونه موضوعات مختلفی داشته باشه و برای مثال فروش کالا یا خدمات شما رو به نمایش عموم در بیاره. پس رعایت اصول اولیه برای طراحی بیلبورد خیلی مهم هست.

طراحی بیلبورد و بنر
طراحی بیلبورد و بنر